Гороскоп Рак на 2013 рік


 Знак зодіаку Рак гороскоп на 2012

    Гороскоп на 2013 рік чорної Змії, гороскопи на 2013 для знака зодіаку Рак. 


        У самому початку 2013 року Чорної Водяної Змії Рак буде відчувати тривогу, невеликий занепад сил, чи навіть депресію. Його налякають незрозумілі процеси, що відбуваються навколо, і він, за своєю старою звичкою, може сховатися за спини інших, щоб перечекати в безпеці цей смутний час. Але, тим не менше, цей рік зовсім не несе Раку нічого поганого. Більше того, він буде мати масу можливостей, щоб вивести своє життя на більш якісну орбіту. Зміни, які буде необхідно зробити в житті, Рак повинен почати з себе, свого характеру, виховуючи вольові якості, і позбавляючись від панічних настроїв. 

        З початку 2013 року Чорної Водяної Змії Рак схильний метатися в пошуках істини. Події, які відбудуться в його житті, ним можуть бути розцінені двояко - вони дають і прекрасні можливості для продовження кар'єри, завоювання щастя в особистому житті, а з іншого боку, в них буде абсолютно неможливо розгледіти «дна», що буде лякати Рака. На початку року представник цього зодіакального сузір'я повинен обов'язково зайнятися власним здоров'ям, інакше він ризикує залишитися без сил до необхідних звершень. З настанням весни настрій і стан Рака значно покращиться. З першими теплими променями він відчує смак життя, згадає, що зовсім недавно - в минулому році - він був дуже успішним, і зумів багато зробити для своєї кар'єри.

        Рак може відчути навіть ейфорію, у нього буде виходити все, за що він візьметься, це стане кращим доказом того, що активна позиція негайно показує позитивні результати.  Добре, якщо Рак не обмежиться простим виконанням своїх професійних обов'язків на роботі, а звернеться до творчості, новаторства. Його творчі здібності, неординарний стиль мислення можуть дуже позитивно позначитися на продовженні кар'єри, тому що будуть обов'язково помічені керівництвом та партнерами.

        Представник цього зодіакального сузір'я не повинен підміняти творчу працю тільки зовнішньою бравадою. За його гаслами, активною організацією справ повинно завжди стояти тонке планування, глибока робота по створенню бази для роботи. Перші успіхи не повинні служити приводом скласти руки, і насолоджуватися перемогою, тому що подальша професійна діяльність, яка може показати ще більш блискучий результат, потребує активної і цілеспрямованої роботи Рака.

        При будь-якому, навіть самому напруженому графіку роботи, Рак не повинен забувати про самопочуття і здоров'я. Як людина, дуже емоційна , яка добре відчуває, з ніжною ранимою душею, він може дуже болісно реагувати як на свої власні невдачі в роботі чи особистому житті, так і на випади з боку оточуючих людей. Звичайна побутова сварка може надовго вивести його з рівноваги, і змусити сумніватися в правильності обраного шляху.

        Рак повинен знайти для себе методи релаксації, позбавлення від депресії, намагатися якомога більш спокійно і рівно спілкуватися з колегами, близькими людьми, щоб уникнути конфліктів. 

        Зміна настрою і спад сил можуть наздогнати Рака на початку осені. Впоравшись із власною меланхолією, Рак виявить, що осінь дарує йому масу можливостей змінити своє життя, зробити її яскравіше і краще. Восени доброзичливе спілкування з колегами, партнерами дасть Раку додатковий бонус у вигляді дружньої підтримки його підприємств. Це дуже вдалий час для нових стартів у професійній діяльності, а також для щасливих змін в особистому житті. 
  
Посилання на всі доступні річні гороскопи 2013 Змії для вашого знаку зодіаку Рак розташовані нижче. Всі представлені гороскопи на 2013г чорної Змії складені з урахуванням особливостей загального гороскопу на 2013 рік для знака зодіаку Рак.

 

Слова для пошукових машин: Гороскоп рак 2013, 2013 гороскоп для раків, раки 2013 гороскоп, зодіакальний гороскоп раки 2013

        Інші гороскопи для Раків на 2013 рік:
    Любовний гороскоп Рак 2013
   
Карєрний гороскоп Рак 2013
    Г
ороскоп здоров'я Рак 2013
   
Фінансовий гороскоп Рак 2013


Гороскоп на 2013 рік для інших знаків зодіаку

Близнюки 2013
Знак зодіаку.Близнюки

Діва  2013
Знак зодіаку.Діва

Козеріг 2013Знаки зодіаку.Козеріг

Лев   2013Знак зодіаку Лев

Овен 2013Знак зодіаку Овен

Рак   2013Знак зодіаку рак

Риби 2013Знак зодіаку Риби

Скорпіон 2013Знак Зодіаку Скорпіон

Стрілець 2013Знак зодіаку Стрілець

Телець 2013Знак зодіаку Телець

Терези 2013Знак зодіаку Терези

Водолій
2013
Знак зодіаку ВодолійРеклама